Ürün Grubu
Model
Modelleri görüntülemek için ürün grubu seçmeniz gerekmektedir.
Araç Fiyatı
Müşteri Tipi
Para Birimi
Kredi Tutarı
Vade
Balon Ödeme
Aylık Ödeme Tutarı
-
Toplam Geri Ödeme Tutarı
-
Faiz Oranı
-

Hesapla Bu Ödeme Fırsatını Kaçırmayın

Yasal Uyarı: Finansman hesap makinesinde yapılan işlemler genel bilgilendirme amaçlı olup istediğiniz araç için seçtiğiniz kredinin ödeme planı ve ödeyeceğiniz kesin rakamlar Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş.'nin onayı ile geçerlilik kazanacaktır. Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş.'nin kredi değerlendirme, ek belge, ek teminat isteme ve kredi faiz oranlarını değiştirme hakkı saklıdır.

Araçların belirtilen fiyatları baz fiyatlar olup faturanın kesildiği tarihte ilgili bayide belirlenecek güncel satış koşullarına göre (döviz kuru & aksesuar donanımı) yeniden düzenlenebilir. Hesaplamalar, standart faizli sabit taksitli kredi ürünleri için yapılmaktadır. Farklı ödeme planları için en yakın yetkili Mercedes-Benz Türk bayisine başvurabilirsiniz. Bu hesaplamalara dosya masrafı dahil değildir. İlaveten, gerçek kişinin ticari işletmesi müşteri tipleri bakımından belirlenecek KKDF hesaplamalara dahil edilmemiştir.

Belirtilen hesaplamalarda araç bedelinin kredilendirme oranının belirlenmesinde 1 Euro’nun 4 TL olduğu ihtimaline dayanılmış olup hesaplama tamamen örneklendirme amaçlıdır. Hesaplamada yer alan tutarlar ile günlük kurlar arasında/ nedeniyle doğabilecek farklardan Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. sorumlu olmadığı gibi Mercedes-Benz Finansman Türk A.Ş. bu hesaplamaya göre kredi vermeyi dilediği zaman tek taraflı olarak durdurmaya da yetkilidir.